Umów wizytę

Indywidualny plan żywieniowy

Przygotowany od podstaw dla Ciebie
przez dietetyka klinicznego

Czym charakteryzują się nasze jadłospisy?

Jadłospis online od La Caloria to pełnoprawny plan dietetyczny przygotowywany przez dietetyka klinicznego. Niczym nie różni się od jadłospisu, jaki otrzymał/otrzymałabyś po konsultacji w gabinecie, poza sposobem przekazania informacji przez pacjenta.

Dieta na 7, 14 lub 21 dni

Do stosowania nawet przez kilka miesięcy! Dłuższy okres gwarantuje większe urozmaicenie potraw i brak monotonii na talerzu.

Jeden jadłospis na cały okres terapii

Lubisz różnorodność dań? Zdecyduj się na jadłospis na dłuższy okres.

Stały kontakt z dietetykiem

Po zamówieniu otrzymasz możliwość stałego kontaktu z dedykowanym dietetykiem

Zamówienie złożysz bez wychodzenia z domu

Dieta dopasowana do potrzeb

Plan żywieniowy La Caloria opracowywany jest z uwzględnieniem Twoich indywidualnych preferencji żywieniowych, uwarunkowań zdrowotnych i określonego celu. Jadłospis jest elastyczny i urozmaicony, dzięki czemu masz możliwość samodzielnego wyboru dań i modyfikacji w obrębie produktów spożywczych w nim zawartych.

Dieta opracowana od podstaw

Proces przygotowania opiera się na ankiecie żywieniowej składającej się z kilkudziesięciu pozycji. Kwestionariusz, który otrzymasz zawiera szereg szczegółowych pytań dotyczących Twojego stanu zdrowia, rozkładu dnia i zwyczajów żywieniowych. Dietetyk uwzględni wszystkie uwagi i opracuje jadłospis od podstaw - specjalnie do Ciebie

Pomogliśmy już setkom osób!

5/5

Jakich efektów mogę się spodziewać?

Dietoterapia to przede wszystkim stosowanie indywidualnego jadłospisu o odpowiedniej kaloryczności i zawartości makro oraz mikro składników. Po maksymalnie 5 dniach roboczych od daty zamówienia nasz dietetyk przygotuje dla Ciebie spersonalizowany jadłospis. Już po pierwszym tygodniu od momentu jego wdrożenia powinno się zauważyć efekty, a po miesiącu można spodziewać się zauważalnego spadku masy ciała, zanikania objawów choroby i poprawy samopoczucia.

Redukcja masy ciała

Optymalne tempo spadku masy ciała wynosi od 0,5 do 1 kg tygodniowo.

Poprawa samopoczucia

Dostawa odpowiedniej ilości składników odżywczych, witamin i minerałów skutkuje znaczącą poprawą samopoczucia

Złagodzenie objawów choroby

Dietetyk prowadzący przygotuje jadłospis od podstaw, dopasowując dietę do indywidualnych potrzeb

Przykładowe dania z naszych jadłospisów

Dania dobrane zostaną z wykorzystaniem lubianych przez Ciebie składników i uwzględnieniem Twoich potrzeb i preferencji

Jak zamówić?

1 Złóż zamówienie i dokonaj płatności

2 Wypełnij otrzymaną ankietę żywieniowo-zdrowotną.

3 Jadłospis otrzymasz w ciągu max. 5 dni roboczych od momentu wypełnienia ankiety. Jadłospis przygotowywany jest dla Ciebie od podstaw. Dietetyk potrzebuje tego czasu na szczegółowe opracowanie diety.

170 zł

Jadłospis na 7 dni

Do stosowania przez
miesiąc

250 zł

Jadłospis na 14 dni

Do stosowania przez 2 miesiące

340 zł

Jadłospis na 21 dni

Do stosowania przez 3 miesiące

Po zakupie otrzymasz możliwość stałego kontaktu z dietetykiem prowadzącym telefonicznie oraz mailowo

Najczęściej zadawane pytania

Zdecydowanie nie. Jadłospis jest powtarzalny i można go stosować przez cały okres dietoterapii. Plan dietetyczny na dłuższy okres jest bardziej urozmaicony i idealny do stosowania nawet przez kilka miesięcy z gwarancją braku monotonii na talerzu.

Po zamówieniu jadłospisu otrzymujesz możliwość stałego kontaktu z Twoim dietetykiem prowadzącym. Jeśli pojawią się wątpliwości możesz w każdej chwili do niego napisać lub zadzwonić.

Gotowy jadłospis otrzymasz maksymalnie w ciągu 5 dni roboczych od momentu otrzymania wpłaty. Dietetyk musi dokładnie przeanalizować Twój przypadek i poświęcić czas na ułożenie odpowiedniego dla Ciebie planu żywieniowego od podstaw, dlatego nie otrzymasz diety zaraz po złożeniu zamówienia. Taki czas poświęcony przez dietetyka na przygotowanie jadłospisu daje Ci gwarancję, że jadłospis uwzględni wszystkie Twoje uwarunkowania zdrowotne i preferencje smakowe.

?

Masz pytania?

Zadzwoń do nas!

Z nami zdrowe odżywianie to przyjemność!