Umów wizytę

Dietetyka Premium

Innowacyjne, holistyczne podejście do Twojego zdrowia, piękna i urody

Dietetyka Premium to usługa stworzona ze współpracy z Warszawskim salonem medycyny estetycznej i SPA L'échappée Belle ®, ukierunkowana na wsparcie Twojego piękna, działając od środka. Stworzona została dla wszystkich tych, którzy w sposób kompleksowy chcą osiągnąć wymarzoną sylwetkę, zadbać o młodzieńczy wygląd, poprawić kondycję skóry oraz wspomóc swoje zdrowie.

Dzięki nowoczesnym technologiom dajemy Ci możliwość szczegółowego monitorowania swoich postępów z użyciem kamer 3D i profesjonalnej aparatury do pomiaru kondycji organizmu oraz skóry, a to wszystko w akompaniamencie najnowocześniejszych zabiegów Beauty.

Monitoring postępów pacjenta ​na interaktywnych obrazach 3D

Możliwość identyfikacji i pomiaru zmiany objętościowych w wybranych obszarach ciała co do centymetra w utraconych obwodach i co do mililitra w spadku objętości ciała​

Innowacyjne pomiary kondycji skóry i organizmu

Analiza ukrwienia i pigmentacji cery z wykorzystaniem najnowocześniejszej aparatury oraz weryfikacja zmian w strukturze organizmu z wykorzystaniem bioimpedancji elektrycznej​

Najlepsi specjaliści

Oferujemy kompleskowe wsparcie najlepszych specjalistów z zakresu dietetyki klinicznej i kosmetologii

Korzystamy z innowacyjnych urządzeń pomiarowych stosowanych w medycynie estetycznej, chirurgii plastycznej i dietetyce klinicznej

TANITA MC-780 S MA jest to urządzenie najnowszej generacji, umożliwiające monitorowanie progresu pacjentów i oceny wyników zastosowanych działań terapeutycznych i zabiegowych.

W segmentowym analizatorze składu ciała TANITA MC-780 S MA zastosowano innowacyjną technologię Multi Frequency wykorzystującą metodę bioimpedancji elektrycznej (BIA). 

Przez ciało badanej osoby przepływa prądy o różnych częstotliwościach, dzięki czemu urządzenie jest w stanie określić zawartość wody wewnątrzkomórkowej, zewnątrzkomórkowej, rozkład i ilość tkanki tłuszczowej, masy mięśniowej i nie tylko!

Profesjonalny bezkontaktowy aparat do precyzyjnego medycznego obrazowania ciała w systemie trójwymiarowym. Umożliwia pełną animację trójwymiarową ciała pacjenta. Poprzez powiększenie i obracanie obrazu, mamy możliwość ustawiania go pod dowolnym kątem, może zwrócić uwagę na interesujące pacjenta obszary. 

Ponadto mamy możliwość identyfikacji i pomiaru zmiany objętościowych w wybranych obszarach ciała. Dzięki tej funkcji można np. ocenić jakim stopniu nastąpił spadek objętości w odniesieniu do wcześniejszych zdjęć z archiwum bazy danych.

Funkcja SkinCare urządzenia 3D LifeViz pozwala przeanalizować i zobrazować stan skóry pacjenta.

Pacjent otrzymuje indywidualny raport, który pozwala mu lepiej rozumieć wyniki terapii, odtworzyć parametry skóry z każdego jej etapu i zaprezentować zmiany.

Raport obejmuje analizę skóry w zakresie m. in. zmarszczek, porów skóry, plam barwnikowych, struktury skóry, obszarów pigemntacyjnych, czy unaczynienia.

Usługi z zakresu dietetyki premium świadczymy w naszym gabinecie w L'échappée Belle ® SPA na Warszawskiej Sadybie

Zapisz się na nasz newsletter!

i otrzymaj kod zniżkowy -10% na nasze usługi