Umów wizytę

Dieta dla aktywnych

La CaloriaObszary Specjalizacji ▹ Dieta dla aktywnych

Jesteś amatorem sportu? Od jakiegoś czasu intensywnie ćwiczysz, podnosisz ciężary, wylewasz na siłowni siódme poty, a efektów nie widać? Prawdopodobnie Twoja dieta jest niewłaściwie zbilansowania. Odpowiednia podaż kalorii, białka, tłuszczu i węglowodanów ma nieocenione znaczenie przy zwiększonej aktywności fizycznej. W zależności od postawionego sobie celu, musisz zmodyfikować swój sposób odżywiania. Uprawiając sport, ale nie stosując właściwej diety, nie schudniesz, ani nie przybierzesz na masie ciała. Jeśli chcesz poznać tajniki dietetyki sportowej, umów się na wizytę.

Zwiększymy wydajność Twojego organizmu

Poprawimy wyniki w Twojej dyscyplinie

Zapewnimy Twojemy organizmowi właściwą regenerację

Dzięki nam poznasz, jakie produkty należy spożywać, aby stać się sprawniejszym i zdrowszym. Dowiesz się między innymi czym są: indeks glikemiczny, aminokwasy, żywność dla sportowców, napoje izotoniczne, niedobór sodu, regeneracja po wysiłku. Bez względu na to jaką dyscyplinę obrałeś, pamiętaj, że właściwe odżywianie pełni kluczową rolę w osiągnięciu sukcesu i czerpaniu satysfakcji ze sportu.

Nasi dietetycy posiadają odpowiednią wiedzę, aby móc dostosować plan żywieniowy do Twoich treningów i pomóc Ci w osiągnięciu wymarzonych efektów.

Z nami zdrowe odżywianie to przyjemność!