fbpx
Umów wizytę

Nasz zespół

Joanna Kokoszka

Mgr Dietetyki Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, promotorka i edukatorka zdrowego stylu życia oraz zrównoważonego sposobu żywienia. Specjalizuje się głównie w żywieniu chorób dietozależnych oraz autoimmunologicznych. Szczególnym zainteresowaniem darzy tematy wpływu żywienia na: stan skóry, płodności, samopoczucia psychicznego oraz fizycznego. Swoją wiedzę i praktykę zdobywała w wielu warszawskich szpitalach oraz poradniach dietetycznych. Jest zwolenniczką prostych i nieczasochłonnych rozwiązań dietetycznych dopasowanych na miarę każdego portfela finansowego.

Każdemu pacjentowi poświęca należytą uwagę i dopasowuje formę współpracy do jego indywidualnych potrzeb. Autorka wielu szkoleń związanych z żywieniem w pracy, świadomym odżywianiem, chorobami autoimmunologicznymi oraz wpływie diety na skórę i procesy starzenia. Przez innych określana jako osoba niezwykle otwarta i zaangażowana w pomoc swoim podopiecznym.

Joanna Kokoszka - ZnanyLekarz.pl


 

Dominika Murat

Absolwentka Wydziału Nauki o Zdrowiu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku Dietetyka. Tytuł magistra uzyskała z wyróżnieniem. Swoją wiedzę i praktykę zdobywała w wielu warszawskich szpitalach, poradniach dietetycznych, a także podczas stażów oraz konferencji żywieniowych. Specjalistka w zakresie odżywiania w chorobach dietozależnych i autoimmunologicznych. Posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu pacjentów z insulinoopornością, chorobą Hashimoto, czy zespołem policystycznych jajników. Pasjonatka zdrowego odżywiania i aktywnego trybu życia. Autorka wielu artykułów o tematyce żywieniowej. Systematycznie pogłębia swoją wiedzę, którą czerpie z najnowszych doniesień naukowych.

Według opinii swoich podopiecznych osoba miła, ciepła, kompetentna, sumienna i bardzo zaangażowana w pracę z pacjentem. Indywidualnie i z pełnym profesjonalizmem podchodzi do każdego przypadku.
Prywatnie amatorka jogi oraz kuchni azjatyckiej i włoskiej. Uwielbia gotować i odkrywać nowe smaki, jednocześnie robiąc to w sposób bardzo zdrowy.

Dominika Murat - ZnanyLekarz.pl