Umów wizytę

mgr Martyna Chatkiewicz

Dietetyk kliniczny - specjalistka ds. żywienia, Psychodietetyk

Pani Martyna studia magisterskie na kierunku Dietetyka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego ukończyła z wyróżnieniem. Jest również absolwentką studiów podyplomowych z zakresu Psychodietetyki na Uniwersytecie SWPS. 

 

Swoje doświadczenie i wiedzę zdobywała podczas praktyk w wielu warszawskich szpitalach m.in. w szpitalu MSWiA, Szpitalu Klinicznym Dzieciątka Jezus, w Wojskowym Instytucie Medycznym czy w SPCSK na Banacha. Posiada także bogate doświadczenie w pracy z najmłodszymi – prowadziła m.in. warsztaty o zdrowym odżywianiu dla dzieci w przedszkolach. Nieustannie poszerza swoją wiedzę, biorąc udział w licznych warsztatach, szkoleniach i konferencjach żywieniowych. 

 

Na co dzień współpracuje z pacjentami zdrowymi pragnącymi zmienić swoje nawyki żywieniowe, z pacjentami z nadwagą/otyłością, z osobami zmagającymi się z chorobami dietozależnymi. Specjalizuje się m. in. w żywieniu kobiet w ciąży oraz osób z alergiami pokarmowymi. Dzięki ogromnej empatii i wiedzy, którą posiada, Pani Martyna spełnia się również w pracy z pacjentami z zaburzeniami odżywiania.

 

Zdaniem swoich podopiecznych jest osobą miłą, empatyczną i kompetentną. Każdego pacjenta traktuje indywidualnie, opracowując odpowiedni plan żywieniowy dopasowany do jednostek chorobowych, preferencji żywieniowych i stylu życia pacjenta. Prywatnie lubi piec zdrowe ciasta i inne słodkości oraz chodzić na spacery ze swoim psem. 

Zapisz się na nasz newsletter!

i otrzymaj kod zniżkowy -10% na nasze usługi