Umów wizytę

mgr Martyna Chatkiewicz

Dietetyk kliniczny - specjalistka ds. żywienia, Psychodietetyk

Pani Martyna studia magisterskie na kierunku Dietetyka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego ukończyła z wyróżnieniem. Jest również absolwentką studiów podyplomowych z zakresu Psychodietetyki na Uniwersytecie SWPS. 

 

Swoje doświadczenie i wiedzę zdobywała podczas praktyk w wielu warszawskich szpitalach m.in. w szpitalu MSWiA, Szpitalu Klinicznym Dzieciątka Jezus, w Wojskowym Instytucie Medycznym czy w SPCSK na Banacha. Posiada także bogate doświadczenie w pracy z najmłodszymi – prowadziła m.in. warsztaty o zdrowym odżywianiu dla dzieci w przedszkolach. Nieustannie poszerza swoją wiedzę, biorąc udział w licznych warsztatach, szkoleniach i konferencjach żywieniowych. 

 

Na co dzień współpracuje z pacjentami zdrowymi pragnącymi zmienić swoje nawyki żywieniowe, z pacjentami z nadwagą/otyłością, z osobami zmagającymi się z chorobami dietozależnymi. Specjalizuje się m. in. w żywieniu kobiet w ciąży oraz osób z alergiami pokarmowymi. Dzięki ogromnej empatii i wiedzy, którą posiada, Pani Martyna spełnia się również w pracy z pacjentami z zaburzeniami odżywiania.

 

Zdaniem swoich podopiecznych jest osobą miłą, empatyczną i kompetentną. Każdego pacjenta traktuje indywidualnie, opracowując odpowiedni plan żywieniowy dopasowany do jednostek chorobowych, preferencji żywieniowych i stylu życia pacjenta. Prywatnie lubi piec zdrowe ciasta i inne słodkości oraz chodzić na spacery ze swoim psem. 

Opinie zadowolonych pacjentów

Jestem bardzo zadowolony z wizyty u Pani Martyny. Na początku szczegółowy wywiad z pacjentem oraz pomiary, aby jak najlepiej dobrać sposób żywienia. Uzyskałem bardzo dobre wsparcie, ludzkie podejście oraz przede wszystkim profesjonalne zalecenia dotyczące moich przypadłości. Wizyty przebiegają w przyjaznej atmosferze. Polecam!
Piotr
opinia z portalu znanylekarz.pl
Jestem bardzo zadowolona z usług Pani Martyny. Na początku leczenia przeprowadza szczegółowy wywiad z pacjentem oraz zleca wykonanie niezbędnych badań, aby zaproponować jak najlepszy sposób żywienia. Otrzymałam nie tylko zalecenia dotyczące moich zdrowotnych przypadłości, ale także wsparcie i dobre słowo. Pani Martyna jest niezwykle ciepłą i empatyczną osobą, dzięki czemu wizyty przebiegają w miłej atmosferze. Serdecznie polecam!
Agata
opinia z portalu znanylekarz.pl
Pani Martyna jest bardzo empatyczną osobą, potrafiąca wczuć się w rolę pacjenta. Uważnie słucha, nie ocenia, nie krytykuje. Rozwiewa wszelkie wątpliwości. Wykorzystuje swoją wiedzę w praktyce. Bardzo polecam 🙂
Aleksandra
opinia z portalu znanylekarz.pl
Pani Martyna ma świetne podejście do pacjenta i prawdziwą chęć niesienia pomocy przy zmianie nawyków żywieniowych na lepsze. Każda wizyta przebiega sprawnie i konkretnie, bez opóźnień. Przy tym jej porady są realistyczne, dieta opiera się na składnikach, które są łatwo dostępne, a jednocześnie pozwala uzyskać świetne efekty. Do tego ma zawsze pozytywne nastawienie i jest wyrozumiała oraz przyjemna dla pacjenta. Bardzo polecam Panią Martynę
M.G.
opinia z portalu znanylekarz.pl

Z nami zdrowe odżywianie to przyjemność!