Umów wizytę

Nasi dietetycy zadbają o
Twoje zdrowie

Nasz zespół tworzą wyłącznie absolwenci Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku Dietetyka

Zespół doświadczonych dietetyków zajmuje się tworzeniem planów żywieniowych, odpowiednich do Twoich celów oraz stanu organizmu. Zajmujemy się edukacją w zakresie zdrowego żywienia dla osób z różnymi schorzeniami, na przykład cukrzycą, insulinoopornością czy niedoczynnością tarczycy oraz dla tych, którzy cierpią na nadwagę i otyłość. Odpowiednie żywienie jest ważne także dla osób zdrowych, warto wiedzieć co i jak jeść, aby utrzymać się w dobrym zdrowiu. Nasi polecani dietetycy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży, co jest potwierdzone wieloma sukcesami w pracy z pacjentami. Zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest edukacja, dlatego sami organizujemy warsztaty i wykłady związane z szeroko pojętą tematyką żywienia człowieka - proponujemy między innymi kilkumiesięczny cykl szkoleń we współpracy z Urzędem Bemowo m. st. Warszawy na temat zwiększania świadomości zdrowego stylu życia.

Wiele lat doświadczenia w pracy z pacjentem

Nasi dietetycy swoją wiedzę i praktykę zdobywali w wielu warszawskich szpitalach, poradniach dietetycznych, a także podczas stażów oraz konferencji żywieniowych.

Organizatorzy szkoleń i wartsztatów

Zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest edukacja żywieniowa, dlatego sami organizujemy warsztaty i wykłady związane ze zdrowiem człowieka

Setki zadowolonych pacjentów

Dołącz do grona zadowolonych klientów i przekonaj się sam jak przyjemna może być współpraca z dietetykami La Caloria

Możesz nam zaufać

P

Poznaj naszych dietetyków!

Dominika Murat - dietetyk kliniczny

Dominika Murat-Zagórska

Dietetyk kliniczny

Joanna Kokoszka - dietetyk kliniczny

Joanna Kokoszka

Dietetyk kliniczny

O

Sprawdź opinie o nas!

Z nami zdrowe odżywianie to przyjemność!